Co dělám?

Řeším překážky/problémy s výkonem (v práci, v osobní sféře) nebo se vztahem (k sobě, k druhým). Rozvíjím úhly pohledu na životní situace, podporuji Vás a jsem diskrétním partnerem k tématům, která nechceme s jinými řešit. Aktivuji změny na pevných základech a posouvám vpřed k cíli z míst, kde se nedaří nebo kde není dobře.

„Sebevědomý člověk realizuje svůj potenciál a talent. Nestrádá“

Jak pracuji?

Věnuji Vám 100% pozornost a naslouchám Vašemu příběhu. Využívám svůj talent, Poznání, psychoanalýzu a odbornost. Zařazuji, co říkáte do různých systémů (druhá část mého povolání – studie odborníků) a vyhodnocuji to. Považuji za umění, že si klient nalezne „svou“ cestou k cíli, s kapkou mé inspirace. Svou činností pomáhám překonávat překážky, které se na cestě k cíli objeví a objevují. Urychluji posun a vracím pocit seberealizace. Praktikuji citlivé cesty, techniky, formy a harmonické tempo přístupu. Nehledejte u mě cestu nátlaku a autority.

„Činit harmonii mezi vztahem a výkonem v jakékoliv životní situaci, vnímám jako obohacení naší civilizace“

Proč mít osobního mentora nebo životního kouče?

Možná jste si všimli, že někteří lidé jsou úspěšnější než druzí. Mají zaměstnání snů, krásné partner(k)y, jezdí na dovolené, mají peníze na nadstandardní zdravotní péči, jsou více usměvaví a těžké životní situace je jen tak nerozhází.

Někdy jde o přirozený talent. Ale z větší a části jde o práci sám na sobě, která zaručuje, že jste o krok napřed. Ať už v pracovním nebo osobním životě. A proto se být s lektorem, mentorem nebo koučem vyplácí, pokud toužíte po podobných cílech.

K běžným tématům, které s klienty řešíme patří:

  • Zlepšení se v znalostech a dovednostech, které činí úspěšnější v práci
  • Vztahu k partnerce/partnerovi – umění si najít a udržet životního partnera
  • Dovednost si vyjednat navýšení platu
  • Sebepoznání z úhlu pohledu lektora, mentora, kouče
  • Nezávislý pohled odborníka – analýza pracovního nebo vztahového záměru
  • Zlepšení lektorských dovedností
  • Sdílení nauky psycho-spirituality na cestě za Trvalým vnitřním štěstím v této civilizaci

„Dává mému životu smysl, když má moje činnost na Vás pozitivní dopad.“

Psycho - Spiritualita

Transparentní psychologii a mystice se věnuji aktivně od roku 2005. Ten, koho EGO už omezuji a rád by ve svém životě našel trvalý klid, mír v Srdci, přirozený rytmus života a zjistil, kým opravdu je, tomu rád věnuji své konzultace. Potkat se u mne můžete s Nebeskou stezkou, Atmavičárou, indickými Védami, Džnánajogou, Vipassanou a Zen-Budhismem.

„Je spoután, kdo myslí, že je spoután. Je osvobozen, kdo myslí, že je osvobozen“

Kde?

Po domluvě se scházím na neutrální půdě různých kaváren a podobných prostředí, kde se dobře povídá, popíjí a nebudeme rušeni.